CK ACTIVE TOUR – Vaše cyklistická dovolená

Jsme pohodová parta zapálených průvodců-cyklistů, kteří mají cyklistiku jako svůj styl života. Organizujeme akce už mnoho let u nás i v zahraničí. To své si u nás najdou jak výkonnostní borci, tak i úplní hobbíci nebo začátečníci. Přidejte se k nám, potrénujte, naučte se nové dovednosti, ale hlavně poznejte nové, stejně naladěné lidi.

Jarní tréninkové kempy

Naše specialita jsou jarní kempy ve Španělsku, kde se na další sezónu připravujeme v teple, na krásných klidných silničkách a v kulisách středomořského jara. Silnou skupinu vede velký pohodář a přesto pan Cyklista, úřadující mistr světa v MTBO Vojta Ludvík. Na své si ale přijdou i rodiny s dětmi, či rekreační cyklisté, kteří mohou vyrážet s druhou skupinou. Bydlíme v nádherném prostředí španělského venkova.

Vysokohorská soustředění

Lákají vás proslavená alpská či pyrenejská sedla? Chcete si užít nekonečné zákruty alpských silniček a přitom získat luxusní zásobu červených krvinek? U nás si určitě vyberete svou vysněnou oblast.

Poznávací zájezdy

Chcete si kvalitně potrénovat, ale i poznat nové oblasti a země? Pravidelně pro vás připravujeme zajímavé destinace, které jsou pro cyklistiku jako dělané. Opět jezdíme ve více výkonnostních skupinách.

Pravidelné vyjížďky

Nechcete trénovat sami? Přidejte se k nám na jednu z možných vyjížděk. Jezdíme na silnici i v terénu, v tréninkovém i pohodovém tempu. Budeme se na vás těšit.