Pojďte s námi budovat unikátní cyklistický projekt

Tvoříme projekt, který tady ještě nebyl. Místo, kde se potkávají cyklističtí nadšenci i rodiny, které se rozhodnou vyzkoušet výlet na dvou kolech poprvé.
A skvělé je, že tento cyklistický ráj můžete vymýšlet a tvořit s námi.

Registrovat se

Hledáme všechny cyklisty, kteří mají chuť podílet se na něčem výjimečném. Chceme spojit aktivní sportovce, týmové hráče i milovníky přírody a dobré zábavy. Rádi bychom probudili kreativitua chuť po něčem novém v každém z vás.

Nabízíme unikátní prostor pro všechny dobrovolníky, kteří mají ostatním co nabídnout. Vaše nadšení a nápady rádi využijeme v mnoha různých oblastech.

Plánujete vyjížďku na kole a uvítali byste společnost dalších cyklistických nadšenců?

Napište o svém plánu na tyto stránky a dejte ostatním šanci užít si vaši trať a vaše cyklistické know how. Ukažte ostatním trasu, kterou jezdíte nejraději, a porci cyklistických kilometrů zakončete nádherným sjezdem nebo sklenicí piva v oblíbené hospůdce. Buďte leaderem malé cyklistické skupiny. Víkend, všední den, cyklostezka ve městě nebo trail v horách. Je to na vás. Je to o vás. Stránky tohoto projektu jsou vám plně k dispozici.

Napište nám

Znáte krásný cyklovýlet, který by se mohl líbit ostatním?

Napište nám o něm. Pošlete nám slovní popis, ideálně také mapku nebo několik fotek. Je trasa náročná nebo vhodná i pro rodinné vyjížďky? Je cestou možnost občerstvení nebo je třeba vše zabalit s sebou? Je možnost dojet na start autem nebo je ideální variantou vlaková zastávka v blízkém okolí? Tvořte s námi unikátní cyklistickou mapu Česka, která je ověřena tím nejlepším možným způsobem. Vámi.

Naším cílem je projekt, kteří tvoří sami cyklisté. Chceme dát lidem šanci se společně potkávat, navzájem si poradit. Tak, aby cyklistika byla sportem, zábavou, ale především pak spojovatelem.

Všem dobrovolným přispěvatelům budeme chtít také poděkovat. Rádi pro ně zajistíme bezplatné startovné na cyklistickém seriálu Kolo pro život, stejně tak jako cyklistické doplňky s logem tohoto sportovního seriálu. Umíme zajistit slevu u vybraných produktů pro cyklisty a především – věříme, že vás to bude bavit stejně jako nás.

Napište nám